Specjalista ds. zaopatrzenia surowcowego

Poszukujemy kandydata, który dołączy do naszego zespołu lokalnego skupu zbóż w Łomży.

Rekrutacja zakończona

Łomża, Białystok

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Zakup surowców do produkcji pasz zgodnie z zapotrzebowaniem, negocjowanie cen, terminów oraz innych warunków zakupu surowców, przygotowywanie umów.
  • Codzienna współpraca z producentami rolnymi w zakresie skupu zbóż, częste wizyty w terenie.
  • Analiza zapotrzebowania na surowce w fabryce pasz. Monitorowanie oraz raportowanie poziomu pokrycia zapotrzebowania na zboża oraz otręby.
  • Analiza sytuacji na rynku płodów rolnych.
  • Kontrola realizacji zamówień.
  • Tworzenie i ciągła rozbudowa bazy dostawców zbóż na wyznaczonym terenie, budowanie dobrych relacji z dostawcami.
  • Udział w kwalifikacji nowych dostawców oraz w okresowej ocenie dostawców.
  • Optymalne zarządzanie zapasami oraz miejscem magazynowym na fabryce. Szukanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących koszty.
  • Ścisła współpraca z działem logistyki pod kątem optymalizacji kosztów transportu.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rolnictwo).
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z obszarem zakupów.
  • Umiejętność w prowadzeniu negocjacji oraz umiejętności analityczne.
  • Zainteresowanie rynkiem surowcowym.
  • Praktyczną znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Zaangażowanie i motywację do pracy.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.