Specjalista ds. sprzedaży w dziale brojlera

Do podstawowych obowiązków na stanowisku będzie należeć rozwój sprzedaży oraz świadczenie wysokiej jakości doradztwa żywieniowego dla hodowców brojlerów na terenie województwa małopolskiego.

Rekrutacja zakończona

woj. małopolskie

Pełen etat

Wykształcenie wyższe

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Sprzedaż pasz i koncentratów.
  • Realizacja polityki handlowej na wyznaczonym terenie.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Doradztwo i opieka nad klientami.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Dbanie o wizerunek firmy.
  • Monitorowanie działań konkurencji.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zootechnika, rolnictwo lub pokrewne.
  • Predyspozycje do pracy z klientem i zdolność nawiązywania relacji biznesowych.
  • Zdolności negocjacyjnych, organizacyjne, otwartość i komunikatywność.
  • Wytrwałość i ambicję w dążeniu do osiągania celów.
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego (samochód, telefon, laptop).
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery w krótkiej i długiej perspektywie.
  • Profesjonalne wdrożenie, szkolenia oraz możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego i/lub studiów.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Opiekę medyczną i dofinansowanie do kart sportowych.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?