Specjalista ds. marketingu

Możesz pracować w jednym z najbardziej interesujących obszarów rynku i stać się częścią zespołu marketingu, który ma wpływ na rozwój biznesu. I z pewnością nie będziesz się z nami nudzić!

Rekrutacja zakończona

Łęczyca

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych we współpracy z działami sprzedaży.
  • Koordynacja prac projektowych w ramach realizowanych projektów.
  • Tworzenie contentu do materiałów marketingowych w różnych kanałach komunikacji.
  • Analiza efektywności podejmowanych działań.
  • Działania PR i wsparcie działań CSR firmy.
  • Udział w projektach, ukierunkowanych na wszechstronny rozwój biznesu.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy marketingowej.
  • Posiadasz wykształcenie wyższe w obszarze marketingu lub pokrewnych.
  • Uważasz, że potrzeby klienta są naprawdę ważne i potrafisz rekomendować działania, które na nie odpowiedzą.
  • Masz lekkie pióro, dobre oko oraz umiejętność tworzenia ciekawych i przekonujących historii.
  • Doskonale poruszasz się w kanałach komunikacji off- i online.
  • Znasz j. angielski na poziome komunikatywnym.
  • Mile widziane:
  • Entuzjazm i kreatywność - wykorzystasz je w tworzeniu rozwiązań i historii, które oczarują klientów.
  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy - naprawdę ważne w pracy przy zróżnicowanych projektach.
  • Umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków i proponowania niestandardowych rozwiązań oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne, dzięki którym przekonasz współpracowników do swojej wizji.
  • Świeże spojrzenie

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.