Specjalista ds. logistyki - planista

Do naszego działu logistyki poszukujemy kandydata, który obejmie stanowisko planisty dla wytwórni w Buku.

Rekrutacja zakończona

Buk | zdalna

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Organizowanie transportu oraz dostaw surowców z kontraktów na zasadach  CPT i FCA.
  • Planowanie zużycia surowców i ich dostępności w celu utrzymania produkcji.
  • Nadzór nad terminowością dostaw surowców realizowanych przez dostawców i przewoźników.
  • Zarządzanie i optymalizacja przestrzeni magazynowej w fabryce w celu ich efektywnego wykorzystania.
  • Stała współpraca z przewoźnikami i negocjowanie stawek transportowych  w zależności od aktualnej sytuacji rynkowej.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia w branży TSL.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne.
  • Otwartość na zmiany, umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność.
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę zespołową.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do krajowych wyjazdów służbowych.
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu pod presją czasu.
  • Mile widziane: doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem, umiejętność  pracy na systemie ERP oraz swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.
Chcesz dołączyć do naszego zespołu?