Specjalista ds. logistyki

Do głównych zadań na stanowisku specjalisty ds. logistyki należy planowanie, zamawianie i monitorowanie poziomu surowców w sposób zapewniający ciągłość produkcji i utrzymanie uzgodnionego stanu zapasów.

Rekrutacja zakończona

Golub-Dobrzyń

Pełen etat

Wykształcenie wyższe

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Planowanie, zamawianie i monitorowanie poziomu surowców w sposób zapewniający ciągłość produkcji i uzgodniony poziom zapasów.
  • Nadzór nad realizacją zawartych kontraktów.
  • Analiza zamówień i możliwości produkcyjnych wytwórni.
  • Przygotowywanie regularnych raportów i historycznych analiz.
  • Bieżąca organizacja i nadzór nad terminową realizacją dostaw do odbiorców pasz.
  • Optymalizacja tras dostaw oraz kosztów transportu.
  • Weryfikacja poprawności zleceń transportowych.
  • Kontrolowanie realizacji zapotrzebowania transportowego obsługiwanego przez firmy zewnętrzne.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: logistyka, ekonomia, zarządzanie produkcją
  • Otwartość na zmiany, umiejętność podejmowania decyzji, samodzielność.
  • Komunikatywność i zaangażowanie w pracę zespołową.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do krajowych wyjazdów służbowych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziane: min. roczne doświadczenie w obszarze logistyki.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.