Specjalista ds. bydła

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych na terenie powiatów: mrągowskiego, giżyckiego, węgorzewskiego, gołdapskiego, oleckiego, ełckiego, piskiego

Rekrutacja w toku

woj. warmińsko-mazurskie

Obowiązki na stanowisku

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku, poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami i ich obsługa.
  • Doradztwo techniczne.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Monitoring rynku oraz działań konkurencji.
  • Bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Min. 2-letnie doświadczenie sprzedażowe w branży rolniczej.
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: zootechnika, rolnictwo lub pokrewne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem.
  • Zdolności negocjacyjne, organizacyjne, komunikatywność.
  • Umiejętność pracy z narzędziami (CRM, pakiet MS Office - w szczególności Excel).
  • Wytrwałość i ambicja w dążeniu do osiągania celów.
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego (samochód, telefon, laptop).
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery w krótkiej i długiej perspektywie.
  • Profesjonalne wdrożenie, szkolenia oraz możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego i/lub studiów.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Opiekę medyczną i dofinansowanie do kart sportowych.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.

Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Zapraszamy do kontaktu