Specjalista ds. budownictwa inwentarskiego

Głównym zadaniem specjalisty ds. budownictwa inwentarskiego jest przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji budowlanej niezbędnej do uzyskania pozwoleń z zakresu budownictwa dla obecnych i potencjalnych klientów.

Rekrutacja zakończona

Łęczyca

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Sporządzanie analiz możliwości inwestycyjnych terenu,

  • Realizowanie projektów technologicznych dla inwestycji /program CAD/,

  • Wykonywanie projektów zagospodarowania terenu inwestycji,

  • Świadczenie usług doradztwa budowlanego i technologicznego dla klientów wewnętrznych (pracownicy) i zewnętrznych (klienci),

  • Prace administracyjne, m.in. prowadzenie ewidencji projektów

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane rolnicze lub budowlane),

  • Znajomość procesu budowalnego, procedur administracyjnych oraz przepisów techniczno–budowalnych,

  • Praktyczna znajomość programów AutoCad i MS Office,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B i gotowości do wyjazdów służbowych.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.