Pracownik magazynowo-produkcyjny

Szukamy pracowników magazynowo-produkcyjnych do naszej wytwórni pasz w Zalesiu.

Rekrutacja zakończona

Zalesie

Pełen etat

Wykształcenie zawodowe

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Praca w magazynie, prowadzenie prawidłowego rozładunku i załadunku surowców.
  • Pobieranie próbek przyjmowanych i wydawanych surowców.
  • Bieżąca kontrola składowanych surowców pod względem ilościowym i jakościowym.
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń.
  • Dbałość o utrzymanie czystości na terenie elewatora.
  • Obsługa suszarni.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie min. zawodowego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Dodatkowo wysoko cenimy: znajomość systemów magazynowych, umiejętność pracy w zespole, samodzielność i efektywność oraz dobrą organizację czasu pracy, znajomość obsługi suszarni (suszenie kukurydzy).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.