Laborant

Do naszej wytwórni pasz w Zalesiu szukamy kandydata na stanowisko laboranta, który będzie odpowiedzialny m.in. za przeprowadzanie analiz jakości surowców i kontrolę jakości surowca.

Rekrutacja zakończona

Zalesie

Pełen etat

Wykształcenie średnie

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Prowadzenie dokumentacji na przyjęciu i wydaniu surowca.
  • Wprowadzanie do systemu danych nowych kontrahentów.
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów.
  • Archiwizacja prób, przeprowadzanie analiz jakości surowców, kontrola jakości surowca w czasie składowania,  prowadzenie dokumentacji.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie min. średnie o profilu chemicznym lub rolniczym.
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Doskonała dbałość o szczegóły.
  • Obsługa komputera.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.