Kierownik projektów inwestycyjnych

Do pionu produkcji poszukujemy kandydata na stanowisko kierownika projektów inwestycyjnych, który będzie m.in. brać udział w przygotowywaniu projektów - od fazy opracowania koncepcji technologicznej do końcowej dokumentacji projektowej.

Rekrutacja zakończona

Łęczyca | wytwórnie

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Udział w przygotowywaniu projektów od fazy opracowania koncepcji technologicznej do końcowej dokumentacji projektowej.
  • Współpraca z działami produkcji, jakości, technologii oraz zewnętrznymi kooperantami w zakresie przygotowania i realizacji projektów.
  • Udział w nadzorze i koordynacji realizowanych procesów projektowych: budowa, instalacja, rozruch urządzeń/linii.
  • Określanie specyfikacji technicznych urządzeń, niezbędnych do budowy/modernizacji linii technologicznych.
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej.
  • Nadzór nad dokumentacją projektową.
  • Monitorowanie zadań projektowych i remontowych na różnych etapach budowy.
  • Współudział w tworzeniu planów rozwojowych zakładów produkcyjnych.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika, budowa maszyn, automatyka).
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz rozwiązywanie problemów z zakresu technicznego.
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą
    w zakładach produkcyjnych.
  • Znajomość technik i narzędzi pracy w obszarze zarządzania projektami.
  • Umiejętność czytania schematów AKPiA, P&ID.
  • Doświadczenie w działach technicznych (inżynieryjnym, projektowym, utrzymania ruchu).
  • Min.3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (wyjazdy PL).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana będzie znajomość regulacji prawnych przy realizacji projektów oraz znajomość technologii stosowanych w produkcji pasz.
  • Wysoko cenimy:
  • Zdolność analitycznego, biznesowego myślenia.
  • Komunikatywność oraz chęć dzielenia się wiedzą.
  • Kreatywność.
  • Dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dobrą organizację pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.