Kierownik produkcji

Celem stanowiska jest kierowanie zespołem pracowników, planowanie, monitorowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych oraz zapewnienie właściwej jakości produktu poprzez zapewnienie odpowiednich wymogów certyfikacyjnych procesów zachodzących w obszarze produkcji.

Rekrutacja zakończona

Mieścisko

Pełen etat

Wykształcenie średnie

Otwórz rekrutację

Obowiązki na stanowisku

  • Zarządzanie, nadzór i koordynacja pracy podległego zespołu pracowników.
  • Nadzór i zarządzanie procesem produkcyjnym (planowanie produkcji. monitorowanie procesów, optymalizacja i podnoszenie efektywności).
  • Odpowiedzialność za jakość produkcji (spełnienie norm, obowiązujących procedur).
  • Odpowiedzialność za zachowanie zasad BHP w podległym obszarze, nadzór nad infrastrukturą.
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych zapewniając maksymalne wykorzystanie wszystkich zasobów oraz osiągniecie założonych parametrów technologicznych oraz standardów jakości.
  • Raportowanie przebiegu procesu produkcyjnego do kierownika wytwórni pasz w Mieścisku.

Nasze oczekiwania względem kandydata

  • Wykształcenie min. średnie z gotowością do dalszej nauki, preferowane wyższe techniczne lub rolnicze.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie w praktycznym stosowaniu systemów zapewnienia jakości (ISO 22000).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Zaangażowanie i wysoką motywację do osiągania najlepszych rezultatów jako lider zespołu.

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Atrakcyjny i klarowny system wynagradzania.
  • Elastyczny grafik i zarządzanie czasem pracy/home office.
  • Niezbędne narzędzia pracy, także do użytku prywatnego.
  • Wsparcie w rozwoju i otwartą ścieżkę kariery.
  • Program szkoleń oraz dofinansowanie do studiów i nauki j. angielskiego.
  • Plan oszczędnościowy i ubezpieczenie na życie finansowane przez firmę.
  • Dofinansowanie do kart sportowych i pakiety medyczne.
  • Fundusz socjalny i dodatki okolicznościowe.
  • Pracę w zespole, który stawia na wsparcie i efektywną komunikację.