Home / De Heus / Powering progress

Powering progress

Powering progress to nazwanie i określenie tego w jaki sposób od zawsze pracujemy w De Heus. To, wyróżniający nas, styl pracy oparty o filary: jakość, wynik biznesowy, niezależny partner, lepiej i przedsiębiorczość.

ZAPEWNIAMY JAKOŚĆ

Nasza siła to jakość. Jakość pasz, ściśle kontrolowana na wszystkich etapach produkcji oraz innowacyjność, wynika ze znajomości najnowszej wiedzy żywieniowej. Równie ważne znaczenie mają wysokie kompetencje pracowników i jakość naszego serwisu. Celem De Heus jest wspieranie rozwoju klientów.

pp01.jpg

OFERUJEMY WYDAJNOŚĆ

Nasi klienci chcą osiągać na naszych paszach możliwie najwyższą wydajność W związku z tym, że każde gospodarstwo jest inne, De Heus oferuje pasze szyte na miarę, dopasowane do indywidualnych potrzeb hodowców. Pozwala to naszym klientom polepszać ich wyniki hodowlane. Każde nasze działanie przekłada się na wyniki biznesowy całej firmy i klientów – na nasz wspólny sukces. Dlatego wspólnie dążymy do osiągania jak najlepszych efektów, dbając nie tylko o jakość naszych produktów, ale i np. o serwis i obsługę.

pp02.jpg

JESTEŚMY NIEZALEŻNI

Jesteśmy niezależnym partnerem – liderem w przemyśle pasz. Nie rozszerzamy swojej działalności na inne branże. Każdy hodowca jest dla nas równie ważny, dlatego chcemy tego, co najlepsze dla naszych klientów: doskonałego produktu, szczerości, dobrego doradztwa. Rozwój naszych klientów jest naszym rozwojem.

NIEUSTAJĄCO ULEPSZAMY

Nie ustajemy w wysiłkach, by wykorzystywać nasz potencjał. Za każdym razem podnosimy poprzeczkę. Staramy się przekraczać własne ograniczenia, dlatego nieustannie doskonalimy nasze działania – ulepszamy metody, kształcimy się, wyszukujemy wyjątkowych rozwiązań, polepszamy naszą pracę i wyniki. Dążymy do doskonałości. To nasza filozofia. I to wyróżnia naszą firmę, i naszych pracowników.

pp04.jpg

DZIAŁAMY PRZEDSIĘBIORCZO

De Heus jest firmą rodzinną. Od czterech pokoleń pracowaliśmy jako przedsiębiorcy dla przedsiębiorców. Wiemy co jest siłą napędową naszych klientów i co jest ważne w tym biznesie. Ciężka praca i czujność. Dostrzeganie szans rynkowych i wykorzystywanie ich. Dokładne działanie, aktywność i gotowość do podejmowania decyzji. Nieustanne dostarczanie energii naszym klientom, by szli do przodu.

pp05.jpg

Filary te są fundamentem sukcesów naszych klientów i naszego. Nasza pasja i siła naszego zespołu jest tym co nas wyróżnia, stanowiąc naszą przewagę konkurencyjną.

Wszystkie te wartości, składające się na 5 filarów są w naszych genach. Tworzą to czym obecnie jesteśmy i czym chcemy być: SIŁĄ NAPĘDOWĄ POSTĘPU.