Home / De Heus / Żywienie zwierząt / Badania

Badania

Od czterech pokoleń jesteśmy partnerem w żywieniu zwierząt w sektorze rolnym. Początki działalności naszej firmy związane były z mieleniem zbóż na fermach naszych klientów, na których jesteśmy obecni do dziś, każdego dnia. Dzięki temu dokładnie rozumiemy, co się dzieje w sektorze rolnym, co motywuje i co martwi naszych klientów – jako ludzi, jako farmerów, jako przedsiębiorców. Przekładamy naszą wiedzę i doświadczenie na doradztwo uszyte „na miarę” potrzeb naszych klientów, na serwis biznesowy i produkty, które dopasowujemy do potrzebnaszych klientów.

Żywienie zwierząt to nasz biznes

Żywienie zwierząt to obszar działania, w którym chcemy się doskonalić. Poprzez intensywną współpracę z instytutami naukowymi i własnymi, najnowocześniejszymi laboratoriami prowadzimy stałe badania nad jeszcze bardziej wydajną przemianą paszy w białko zwierzęce. Oznacza to nieustanne wzbogacanie naszej wiedzy i doświadczenia w następujących obszarach:

  • Zdrowie zwierząt
  • Żywienie zwierząt
  • Hodowla żywego inwentarza
  • Jakość
  • Obróbka

Nabytą wiedzę przekładamy na praktyczne rozwiązania gotowe do zastosowania od zaraz przez rolników. Dla nas wszystko kręci się wokół jednego: stwarzania stałych możliwości rozwoju dla farmerów.

Koncepcje, które zagwarantują Ci sukces

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do osiągania maksymalnej wydajności z naszych produktów paszowych, ale opiera się także na naszym fachowym doradztwie, koncepcjach żywieniowych i usługach biznesowych. To nastawienie na rozwój spowodowało, że przez lata firma De Heus stworzyła kilka wiodących koncepcji, produktów i koncepcji żywieniowych dla swoich klientów.