Prowadzimy nasz biznes w odpowiedzialny sposób

Sposób, w jaki prowadzimy działalność, jest dla nas niezwykle ważny. Zależy nam nie tylko na ochrnie reputacji, którą budowaliśmy przez lata, ale także na zapewnieniu trwałej i perspektywicznej wartości naszym partnerom biznesowym, społecznościom, w których działamy i środowisku, z którego czerpiemy.

Nasze Zasady Biznesowe to ogólne wytyczne dotyczące prowadzenia działalności w ramach i w imieniu Royal De Heus Group. Odnoszą się do wszystkich naszych decyzji, sposobu, w jaki działamy i naszego indywidualnego zachowania. Obowiązują codziennie, każdego, w każdym działaniu i w każdym kraju, w jakim działamy. Stosowanie tych zasad umożliwia nam odnoszenie sukcesu w odpowiedzialny sposób oraz utrzymanie zdobytego zaufania.

Oczekujemy i ufamy, że wszyscy w De Heus będą ambasadorami uczciwości biznesowej. Każdy z nas ma osobisty obowiązek prowadzenia interesów we właściwy sposób, interakcji z innymi w sposób pełen szacunku i pracy zgodnie z obowiązującymi nas standardami. To jest zasadnicza część naszej działalności.

Materiały do pobrania

Zasady biznesowe De Heus

Plakat: zasady biznesowe De Heus - KULTURA

Pobierz plik

Plakat: zadady biznesowe De Heus - ROZWIĄZYWANIE DYLEMATÓW

Pobierz plik

 zasady biznesowe De Heus - UCZCIOWŚĆ

Pobierz plik

Plakat: zasady biznesowe De Heus - RELACJE

Pobierz plik