To więcej niż tylko liczba

10 000 000 ton rocznej produkcji pasz

Nasza historia Jak to osiągnęliśmy?

Powering Progress

W tym roku przekraczamy kamień milowy, jakim jest wyprodukowanie 10 milionów ton pasz rocznie. Jednak to coś znacznie większego niż tylko liczba. To wynik wszystkich naszych działań i wysiłku na przestrzeni ostatnich dekad.

Od lat przyczyniamy się do rozwoju hodowli zwierząt gospodarskich i akwakultury na całym świecie, szukając i znajdując właściwe odpowiedzi na wyzwania żywieniowe, które napotykamy wraz z naszymi klientami.

Aktywnie dążymy, by z dnia na dzień podnosić poziom bezpieczeństwa i dostępności żywności, dobrostanu zwierząt i lokalnego dobrobytu. Nazywamy to „powering progress”.

Przeczytaj wywiad z Co i Koenem de Heus

10 000 000 to więcej niż liczba

W jaki sposób przekroczyliśmy ten kamień milowy?

Inspirują nas nasi klienci

Każdego dnia wykonujemy dodatkowy krok, aby zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę i zdobyć ich zaufanie.

Jesteśmy dumni, że wspólnie z hodowcami możemy dokonywać zmian. Inspirują nas historie sukcesu, które są symbolem rozwoju - na całym swiecie. Dlatego chcemy podziękować Wam za zaufanie, jakim nas obdarzacie!


Osiągamy postęp dzięki pracownikom

Ten wynik nie byłby możliwy bez naszych pracowników. Niezależnie od lokalizacji i stanowiska - codziennie zapewniają naszym hodowcom najlepszą obsługę.

Razem z naszymi klientami zmieniamy rolnictwo i hodowlę, a to źródło naszego rozwoju. Ten wzrost zaowocował wyjątkowym tegorocznym wynikiem produkcyjnym. Jesteśmy wdzięczni za nieustanną energię i wsparcie naszego zespołu!