Kongres weterynaryjny

Zdrowa przyszłość produkcji mleka

Zarejestruj się! Akademia Zdrowego Wymienia De Heus

Kongres weterynaryjny

Witamy na stronie kongresu weterynaryjnego De Heus, organizowanego w formule online w ramach Akademii Zdrowego Wymienia De Heus.

W odpowiedzi na wyzwania czekające hodowców w kolejnych latach związane z redukcją użycia antybiotyków podjęliśmy się diagnostyki problemów związanych z podwyższoną somatyką na fermie. Za podstawowe źródło strat finansowych i podwyższonych kosztów oraz główny powód antybiotykoterapii na fermach mlecznych w Polsce uznaliśmy mastitis.

Profilaktyka mastitis wymaga wielowymiarowego i kompleksowego wsparcia hodowców. W De Heus stworzyliśmy w tym celu Akademię Zdrowego Wymienia wraz z profesjonalnym narzędziem diagnostycznym OptiCare oraz ofertą produktową wspierającą zdrowotność wymion dzięki formule Immuno Power Complex. Budowany wspólnie z hodowcą plan działań, będący wynikiem przeprowadzonego audytu gospodarstwa, jest ukierunkowany na redukcję mastitis i poprawę wyników finansowych.

Działania podejmowane w ramach Akademii Zdrowego Wymienia stają się źródłem korzyści dla naszych partnerów, zapewniając opiekę profilaktyczną w gospodarstwach i stabilną, pewną i długotrwałą współpracę z hodowcami.

Dowiedz się więcej o Akademii Zdrowego Wymienia

O czym będziemy rozmawiać?

Ograniczenie antybiotyków

Jakie zmiany przyniosą nowe przepisy?

Współpraca na fermie

Hodowca - lekarz weterynarii - doradca żywieniowy

Wymiana doświadczeń

Jak ze zmianą przepisów poradzono sobie w Holandii?

Twoja opinia jest dla nas ważna!

Ograniczenia spowodowane pandemią COVID-19 sprawiają, że tradycyjne spotkania stanęły pod znakiem zapytania. Chcąc pozostać w stałym kontakcie, proponujemy konferencję online z możliwością wymiany opinii i dyskusji. Zapraszamy również do udziału w ankiecie, której wyniki zostaną podsumowane w trakcie kongresu:

Jakie oczekiwania wiążesz ze zmianą przepisów?Prelegenci


Aukje Geurtsen
Gość specjalny Kongresu
Paweł Kasprowicz
Kierownik działu bydła De Heus
Piotr Gójski
Kierownik regionalny ds. bydła De Heus
Mateusz Mieczkowski
Ekspert ds. bydła De Heus
Poznaj wszystkich prelegentów

Zarejestruj się już dziś!

Dołącz do naszego wydarzenia, poznaj nasz program i dowiedz się, jak proces ograniczania antybiotyków w hodowli przebiegał w Holandii. Przekonaj się, co możesz zyskać dzięki współpracy!

Przejdź do rejestracji