Zapobiegaj stresowi cieplnemu z Bestermine Lato

27 marca 2023

Wraz z nadchodzącą wiosną i latem u krów mlecznych pojawia się problem związany ze stresem cieplnym. Bestermine Lato z linii CoolCare to idealne rozwiązanie, dzięki któremu zapobiegniesz stratom finansowym na fermie. Promocja 9+1 na mieszankę właśnie wystartowała. Pakiety będą dostępne do 30 czerwca 2023 roku!

Poznaj produkt Bestermine Lato!

Bestremine Lato to innowacyjna mieszanka mineralna i pierwszy w Polsce sprawdzony produkt skutecznie niwelujący efekty stresu cieplnego. Zalety produktu zostały docenione również przez hodowców z Hiszpanii i Portugalii, którzy mierzą się z problemem stresu cieplnego na jeszcze większą skalę. Jak sprawdzi się w Twoim stadzie? Przekonaj się już dziś!

Przejdź do strony produktu

Zarządzaj kompleksowo stresem cieplnym

Podczas upałów wydajność krów mlecznych spada o 30%. Bestermine Lato to rozwiązanie, po które warto sięgnąć zanim nadejdą wysokie tempratury. Mieszanka pozwala zabezpieczyć zwierzęta przed negatywnymi skutkami stresu ciepnego.

Aby jeszcze lepiej zarządzać stresem cieplnym, pobierz aplikację na telefon.  

Pobierz aplikację na urządzenia Android

Przejdź do Google Play

Pobierz aplikację na urządzenia Apple

Przejdź do AppStore

Zobacz regulamin promocji Bestermine Lato

Promocją objęte są pakiety mieszanki Bestermine Lato, w skład których wchodzi 10 worków produktu w cenie 9. Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych. Szczegóły znajdziesz w regulaminie załączonym poniżej. 

Pobierz regulamin

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z doradcą, który pomoże wybrać Ci najlepsze rozwiązanie żywieniowe dla Twojego stada!

Nasza droga do zrównoważonego rozwoju

Środowisko, społeczeństwo i ład korporacyjny to trzy filary, na których opiera się nasz zrównoważony rozwój. Poznaj je dzięki raportowi ESG za 2022 rok!

Raport Wizja, za którą podążamy