Bestermine Lato w promocji 2021

18 kwietnia 2021

19 kwietnia 2021 r. ruszyła promocja w formule 9+1 na mieszankę Bestermine Lato z linii CoolCare, zaprojektowaną, by skutecznie chronić przed stresem cieplnym u krów mlecznych! Pakiety promocyjne będą dostępne w sprzedaży do 31 maja 2021 r.

Zasady promocji

Promocją objęte są pakiety mieszanki Bestermine Lato, w skład których wchodzi 10 worków produktu w cenie 9. Promocja jest skierowana do klientów indywidualnych, a szczegóły zostały zawarte w regulaminie.

Regulamin promocji Bestermine Lato 9+1

Kompleksowe rozwiązanie problemu stresu cieplnego

Straty w gospodarstwie mlecznym spowodowane wysokimi temperaturami i dużą wilgotnością powietrza mogą sięgać nawet 30% wydajności! O zabezpieczenie swojego stada przed negatywnymi skutkami stresu cieplnego należy zadbać zanim nadejdą upały. Rozwiązaniem De Heus jest sprawdzona i skyteczna mieszanka mineralna Bestermine Lato. W tym roku do rodziny produktów z linii CoolCare, stworzonej z myślą o wyzwaniach sezonu letniego, dołącza także aplikacja na smartfony, pomagająca w zarządzaniu stresem cieplnym.

Pobierz aplikację na urządzenia Android

Przejdź do Google Play

Pobierz aplikację na urządzenia Apple

Przejdź do AppStore

Bestermine Lato

Bestremine Lato to innowacyjna mieszanka mineralna i pierwszy w Polsce sprawdzony produkt skutecznie niwelujący efekty stresu cieplnego. Przekonaj się już dziś!

Przejdź do strony produktu