Home / Kontakt / Biuro prasowe

Biuro prasowe

De Heus to ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym. Od ponad 25 lat w Polsce i ponad 100 lat na świecie produkuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające (koncentraty), a także mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy) i preparaty mlekozastępcze. Posiada szeroką ofertę rozwiązań żywieniowych dla hodowców drobiu, bydła i trzody chlewnej.

Firma De Heus wyróżnia się profesjonalnym doradztwem żywieniowo-technicznym oraz tym w zakresie budownictwa inwentarskiego, realizowanym przez profesjonalistów z działu rozwoju agrobiznesu Agra-Matic.

Nie wystarcza jej samo produkowanie pasz najwyższej jakości i ich sprzedaż. Bierze za siebie większą odpowiedzialność, związaną z dbałością o przyszłość biznesową klientów. Szuka nowych możliwości rozwoju ferm, łamie stereotypy, pokonuje bariery, aby jak najlepiej wspomóc hodowców.

Poza codziennymi wizytami na fermach, specjaliści De Heus wspierają hodowców wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń, warsztatów, Akademii, a także poprzez artykuły specjalistyczne m.in. na Portalu Wiedzy i w Ranczu.

De Heus jest firmą społecznie odpowiedzialną. Poza dzieleniem się wiedzą, wspiera działania na rzecz dzieci w ramach programu "Działamy i wspieramy". Dba także o środowisko.

Odwiedź nasz newsroom i zobacz najnowsze informacje dla mediów. 

Komunikaty prasowe

Na zagranicznych rynkach konkurujemy ceną. Brakuje strategii i marki parasolowej

I edycja Agro Days za nami

Wyjątkowy weekend dla hodowców bydła, drobiu i trzody chlewnej, czyli Agro Days już w sobotę i niedzielę

Zobacz więcej informacji...

Materiały do pobrania

Zapraszamy do pobierania zdjęć, filmów oraz innych materiałów De Heus.