Home / Kontakt / Biuro prasowe

Biuro prasowe

Firma De Heus wyróżnia się profesjonalnym doradztwem żywieniowo-technicznym oraz tym w zakresie budownictwa inwentarskiego, realizowanym przez profesjonalistów z działu rozwoju agrobiznesu Agra-Matic.

Nie wystarcza jej samo produkowanie pasz najwyższej jakości i ich sprzedaż. Bierze za siebie większą odpowiedzialność, związaną z dbałością o przyszłość biznesową klientów. Szuka nowych możliwości rozwoju ferm, łamie stereotypy, pokonuje bariery, aby jak najlepiej wspomóc hodowców. Poza codziennymi wizytami na fermach, specjaliści De Heus wspierają hodowców wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń, warsztatów, Akademii, a także poprzez artykuły specjalistyczne m.in. na Portalu Wiedzy i w Ranczu.

De Heus jest firmą społecznie odpowiedzialną. Poza dzieleniem się wiedzą, wspiera działania na rzecz dzieci w ramach programu "Działamy i wspieramy". Dba także o środowisko.

Odwiedź nasz newsroom i zobacz najnowsze informacje dla mediów. 

Komunikaty prasowe

Polacy jedzą coraz więcej jaj, nie tylko w Wielkanoc – ceny jaj spadają

Ogranicz zagrzewanie kiszonek

Letnie upały prowadzą do spadku produkcyjności krów mlecznych i strat finansowych gospodarstw. Jak walczyć ze stresem cieplnym u krów mlecznych?

Zobacz więcej informacji...

Materiały do pobrania

Zapraszamy do pobierania zdjęć, filmów oraz innych materiałów De Heus.