Home / Kariera / Aktualne oferty pracy / Sprzedawca sklepu paszowego - praca u autoryzowanego dystrybutora De Heus | woj. wielkopolskie

Sprzedawca sklepu paszowego - praca u autoryzowanego dystrybutora De Heus | woj. wielkopolskie

PHU Jarosław Fabisiak - autoryzowany dystrybutor De Heus oferuje zatrudnienie na stanowisko: sprzedawca sklepu paszowego

Bestwin 21, 63-760 Zduny
Tel. 600 910 162, 668 425 207
Email: phujf@wp.pl
województwo: wielkopolskie
powiaty: krotoszyński, ostrowski, pleszewski

Zadania:

• Bezpośrednia sprzedaż produktów i usług,
• Obsługa posprzedażowa klientów na wyznaczonym terenie,
• Prowadzenie rejestru klientów oraz systematyczne raportowanie wizyt,
• Analiza rynku i konkurencji oraz pozyskiwanie nowych klientów,

Wymagania:

• Wykształcenie średnie (mile widziane z zakresu handlu/rolnictwa),
• Prawo jazdy kat. C (mile widziana karta kierowcy, przewóz rzeczy, aktualne badania psychologiczne),
• Uprawnienia na wózek widłowy,
• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• Orientacja na klienta,
• Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferta:

• Umowa o pracę na samodzielnym stanowisku,
• Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,
• Możliwość rozwoju – szkolenia i wiedza merytoryczna niezbędna na stanowisku pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system prowizyjny (uzależnione od aktywności i osiąganych efektów),
• Narzędzia pracy: telefon

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jesteśmy pracodawcą, dla którego ważni są ludzie.