Home / Rozwiązania żywieniowe / Trzoda chlewna

Trzoda chlewna

Podstawą sukcesu hodowli trzody chlewnej jest w dzisiejszych czasach koncentracja na osiąganiu najlepszych rezultatów przy możliwie najniższych kosztach.

Celem jest wytworzenie wysokiej jakości żywca, który zaspokoi rosnące oczekiwania konsumentów.

Ciągłe polepszanie wyników produkcyjnych oraz optymalizacja kosztów to najważniejsze metody zwiększania dochodów hodowcy. Takie cele w odniesieniu do produkcji świń stawia sobie również De Heus. Wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w żywieniu i hodowli trzody chlewnej czyni z nas idealnych partnerów do wspólnego osiągania założonych celów.

Utrzymanie wysokiej standardów w przypadku producenta pasz  wymaga współpracy z wieloma partnerami z branży. Specjaliści De Heus są na bieżąco informowani o najnowszych osiągnięciach dotyczących żywienia, a to z kolei bezpośrednio przekłada się na zwiększenie korzyści dla właścicieli gospodarstw.


prosiaki

Żywienie to tylko jeden z aspektów hodowli trzody. Świadomość oraz wiedza dotycząca pozostałych zagadnień i relacji między nimi, jest niewątpliwym atutem doradców De Heus. Dzięki dostępowi do bazy międzynarodowej wiedzy oraz doświadczeniom zdobywanym dzięki codziennej obecności na fermach, doradcy De Heus pomagają hodowcom znaleźć przedsiębiorcze rozwiązania, wspierające ich biznes.

Wiadomości branżowe