Program lojalnościowy Klub Farmera

Od 2009 r. w Sklepach Paszowych De Heus działa pierwszy w branży, w pełni zautomatyzowany program lojalnościowy Klub Farmera. Każdy z naszych klientów, dokonujący zakupu w Sklepie Paszowym De Heus ma prawo do niego przystąpić. Rolą sprzedawcy jest poinformować Państwa o regulaminie projektu oraz wydać kartę klubową. 

Po co stworzyliśmy ten projekt?

Analizując dotychczasowe działania marketingowe w segmencie sprzedaży detalicznej, doszliśmy do wniosku, iż w celu zachęcenia klientów do zakupu produktów oferowaliśmy, podobnie jak inne firmy, różnego rodzaju drobne gadżety w postaci, np. czapeczki, szufelki, termometru czy łapki na muchy. Przy regularnych zakupach dany hodowca w czasie trwania promocji otrzymywał to samo. Powstało zatem pytanie: po co klientowi 10 czapeczek czy też 20 długopisów? Czy nie lepiej dać mu jedną rzecz a przydatną? Tworząc Klub Farmera wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zbierając punkty to gospodarz decyduje, co chce otrzymać. Tworząc katalog Klubu Farmera, staraliśmy się trafić w Państwa gusta, dlatego prezenty tam umieszczone można podzielić na następujące kategorie: AGD, odzież, dla dzieci, do pracy i to wszystko wysokiej jakości, gdyż współpracujemy tylko z dystrybutorami renomowanych produktów. 

Czy warto odebrać kartę?

Przystąpienie do Klubu Farmera jest bezpłatne. Jedynym wymogiem jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego z danymi adresowymi, ponieważ wszystkie prezenty dostarczane są bezpośrednio z firmy lub kooperantów na adres hodowcy.