Home / Kariera / Aktualne oferty pracy / Handlowiec - praca u dystrybutora De Heus | woj. łódzkie

Handlowiec - praca u dystrybutora De Heus | woj. łódzkie

Dystrybutor produktów marki De Heus - HURTOWNIA PASZ IW-POL w Mąkolicach - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

HANDLOWIEC - SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA

województwo: łódzkie
powiaty: łęczycki, zgierski, łowicki i kutnowski

Zadania:

• Bezpośrednia sprzedaż produktów i usług,
• Obsługa posprzedażowa klientów na wyznaczonym terenie,
• Prowadzenie rejestru klientów oraz systematyczne raportowanie wizyt,
• Analiza rynku i konkurencji oraz pozyskiwanie nowych klientów,
• Organizacja i obsługa eventów sprzedażowych.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie (mile widziane z zakresu handlu/rolnictwa),
• Prawo jazdy kat. B (praca w terenie),
• Podstawowa znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office,
• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• Orientacja na klienta,
• Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferta HURTOWNI PASZ IW-POL w Mąkolicach

• Umowa o pracę na samodzielnym stanowisku,
• Program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,
• Możliwość rozwoju – szkolenia i wiedza merytoryczna niezbędna na stanowisku pracy,
• Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system prowizyjny (uzależnione od aktywności i osiąganych efektów),
• Narzędzia pracy: telefon/laptop /samochód służbowy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie swoich aplikacji na adres iwona77g@wp.pl

Uprzejmie informujemy, że HURTOWNIA PASZ IW-POL skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Jesteśmy pracodawcą, dla którego ważni są ludzie.