Home / Informacje / Klub Farmera / Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Komu dedykowany jest program?

Program jest przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób, które będą regularnie zaopatrywać się w produkty firmy De Heus sprzedawane za pośrednictwem Sklepów Paszowych. 

Co muszę zrobić, aby przystąpić do programu „Klub Farmera"?

Zgłoś Sprzedawcy Sklepu Paszowego chęć przystąpienia do programu. Wypełnij krótki formularz, uzupełniając podstawowe dane kontaktowe. Po jego uzupełnieniu zostanie utworzone indywidualne konto klienta, na którym będą gromadzone Twoje punkty. Bezpłatnie otrzymasz kartę klubową, którą powinieneś okazywać sprzedawcy przy każdej wizycie, podczas której dokonujesz zakupów.

Co to jest karta klubowa i do czego służy?

Jest to plastikowa karta z kodem kreskowym, która stanowi potwierdzenie uczestnictwa w programie Klub Farmera. Karta służy do gromadzenia punktów na indywidualnym koncie oraz do monitorowania ilości punktów już zgromadzonych. 

Jaka jest zasada działania programu?

Podstawowa zasada programu brzmi: „zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody". Zakup każdego produktu ze Sklepu Paszowego jest premiowany określoną ilością punktów, które można potem wymieniać na nagrody. Każdy kolejny zakup powoduje kumulację punktów i daje możliwość wymiany ich na bardziej wartościowe nagrody. 

W jaki sposób zdobywam punkty?

Wystarczy kupić wybrany produkt z oferty De Heus. Zakup każdego produktu jest premiowany określoną ilością punktów. 

Ile punktów uzbieram kupując produkty De Heus?

Za każdy zakupiony 1 kg paszy otrzymasz 1 kpt, za 1 kg koncentratu - 8 pkt, a za 1 kg premiksu, preparatu mlekozastępczego, paszy dla koni, psów, królików i karpi aż 16 pkt. 

Skąd mogę się dowiedzieć, ile zgromadziłem punktów?

Wystarczy poprosić sprzedawcę Sklepu Paszowego o odczyt stanu punktów w systemie elektronicznym programu.

Jak wymienię punkty na nagrodę?

Kiedy uczestnik uzbiera ilość punktów odpowiadającą wartości wybranej przez siebie nagrody, powinien zgłosić sprzedawcy Sklepu Paszowego chęć zamówienia nagrody.

Jak odbiorę nagrodę?

Wybrana nagroda zostanie dostarczona do domu uczestnika Klubu Farmera pocztą w ciągu 20 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia.

Gdzie mogę sprawdzić jakie są nagrody?

Najnowszy katalog znajduję się tutaj. Możesz również zapytać sprzedawcę Sklepu Paszowego o dostępność katalogu w formie papierowej.