Home / De Heus / O firmie / Wytwórnie

Wytwórnie

Wytwórnia w Buku

Wytwórnia w Buku wyróżnia się wśród innych fabryk firmy De Heus najwęższą specjalizacją. Produkowane są tu jedynie pasze dla drobiu, również takie, które posiadają certyfikaty QS oraz te bez dodatków zwierzęcych. Roczna wydajność produkcyjna wytwórni to 70 tys. ton.
Czytaj wiecej w Ranczu.

Wytwórnia w Grodzisku Wielkopolskim

Wytwórnia w Grodzisku wytwarza bardzo szeroki asortyment produktów paszowych, zarówno pod względem grupy docelowej zwierząt hodowlanych – są to pasze dla trzody chlewnej, bydła i drobiu, jak i formy produktu końcowego – pasze sypkie, granulaty i kruszonki.  Zakład wytwarza także pasze lecznicze. Roczne moce przerobowe wynoszą 200 tys. ton.
Czytaj więcej w Ranczu.

Wytwórnia w Iłowie

Wytwórnia w Iłowie produkuje pasze dla trzody chlewnej oraz dla drobiu. Zdolność produkcyjna wytwórni to 100 tys. ton rocznie. W roku 2016 fabryka została rozbudowana.
Czytaj więcej w Ranczu.

Wytwórnia w Łęczycy

W wytwórni w Łęczycy produkowane są pasze dla trzody chlewnej i drobiu. Wytwarzane są tu prestartery dla prosiąt oraz pasze lecznicze. Moce produkcyjne kształtują się na poziomie 250 tys. ton rocznie.  W Łęczycy mieści się siedziba główna De Heus w Polsce.
Czytaj więcej w Ranczu.


Wytwórnia premiksów w Łęczycy

Wytwórnia produkuje mieszanki mineralno-witaminowe i tzw. premiksy farmerskie dla klientów De Heus w Polsce, Czechach i Słowacji oraz premiksy przemysłowe na potrzeby wytwórni De Heus w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej. Mieszanki wytwarzanie są zgodnie z system zapewnienia jakości i bezpieczeństwa FAMI-QS.

Wytwórnia w Łomży

Wytwórnia pasz w Łomży specjalizuje się w produkcji pasz bydlęcych. Produkowane są tutaj także mieszanki dla drobiu i trzody. Wytwórnia produkuje 250 tys. ton rocznie.  
Czytaj wiecej w Ranczu.


Wytwórnia w Mieścisku

W Mieścisku produkowane są przede wszystkim pasze dla drobiu i trzody chlewnej, zgodnie z certyfikatem QS. To co wyróżnia tę wytwórnię to to, że produkuje ona również pasze dla stad prarodzicielskich (GPS), o gwarantowanej sterylności. Roczna wydajność produkcyjna wytwórni to ok. 250 tys. ton rocznie.


Wytwórnia w Spytkowicach

Fabryka specjalizuje się w produkcji pasz dla drobiu. Wytwarza także pasze dla trzody chlewnej. Zdolności produkcyjne wytwórni osiągają 250 tys. ton rocznie.
Czytaj więcej w Ranczu.